Unutma Bizi oyunu, ayakta alkışlandı
![Unutma Bizi oyunu, ayakta alkışlandı](https://www.mansethabergazetesi.com/images/haberler/2024/01/unutma-bizi-oyunu-ayakta-alkislandi-1706688064.webp)
Kırklareli Belediyesi tarafından, kültür sanat etkinlikleri kapsamında, 30 Ocak Salı akşamı Rektörlük Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Unutma Bizi” isimli oyun, büyük ilgi gördü. Levent Üzümcü tiyatrosu tarafından sahnelenen oyun, lirik ve müzikal içeriklerle de izleyenleri büyüledi.
Uğur Mumcu anısına yazılan, Cengiz Toraman’ın yönetmenliğini yaptığı, Orhan Aydın ve Levent Üzümcü tarafından oynanan oyun, final sonrası ayakta uzun süre alkışlandı.
Oyunu muhteşem bulduklarını söyleyen seyirciler, sanat etkinliklerine ara vermeden devam eden Kırklareli Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
![Durak Köfteci](https://www.mansethabergazetesi.com/images/reklamlar/2024/07/durak-kofteci-1720868844.jpg)
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.